MenuDárkový set Zdravé tělo i duše

Thajská masáž, medová masáž, polarium, solná infrasauna, luxusní fitness, kosmetika, masáž drcenými minerály, relaxace, lekce cvičení a mnohem víc...

Cena setu 1 490 Kč

Jak to celé funguje?

 • Vyberte si ze 7 tematicky zaměřených Dárkových setů.
 • V luxusní dárkové krabičce obdarovaný obdrží katalog služeb a zboží, ze kterého si sám vybere jednu službu (zboží), která jej nejvíce potěší!
 • Dárkové balení navíc obsahuje milé překvapení – origami.

Z jakých služeb nebo zboží si může obdarovaný v rámci setu Zdravé tělo i duše vybrat?

1/

Naučte se kreslit za víkend!

Věříte, že kreslit se dá naučit za víkend? A že jediné, co k tomu potřebujete, je vlastní mozek?
Po dvoudenním kurzu zjistíte, že přestože jste si mysleli, že vám naprosto chybí nadání a talent, budete schopni nádherně kreslit.

Základní informace
Popularita kurzů kreslení pravou mozkovou hemisférou nepochybně souvisí s rostoucím obecným povědomím o tom, že lidský mozek má obrovský nevyužitý potenciál. Naprostá většina lidí se v našich kulturních podmínkách celý život vzdělává výhradně skrze jazyk, a tedy zaměstnává převážně levou mozkovou hemisféru. Není potom divu, že naše pravá mozková hemisféra je poněkud „zaostalá“. A přitom právě v pravé polovině mozku je centrum naší tvořivosti, kterou potřebujeme využít vždy, když je třeba řešit problém.

Tvořit znamená použít to, co znám a umím, v nových souvislostech, kombinovat, najít originální řešení. K tomu je potřeba dokázat věci i situace vidět z různých úhlů. Pravá mozková hemisféra je naším vzdělávacím systémem zanedbávána, protože „nemluví“ a „nepočítá“. Jisté je, že probuzení pravé hemisféry (například kreslením) může významně rozvinout vaše schopnosti, které využijete v mnoha dalších oblastech.

Atmosféra při kurzu bývá krásným zážitkem a odpočinkem zároveň.
Kurz je vhodný pro všechny věkové kategorie (dolní hranice je 9 let). Cena je včetně pomůcek.

 • Atmosféra při kurzu bývá krásným zážitkem a odpočinkem zároveň
 • Kurz je vhodný pro všechny věkové kategorie (spodní hranice je 9 let)
 • Včetně pomůcek
 • Kurz probíhá dva dny (sobota, neděle) od 10.00 do 18.00 hodin, s polední přestávkou na oběd
Podmínky
 • Rezervace a dotazy na obsazenost primárně na: info@ateliermozaika.cz
 • Zaregistrujte se e-mailem na info@ateliermozaika.cz
 • Do e-mailu napište termín, který jste si vybrali, počet přihlášených osob, kód a datum konce platnosti Všeho Ideálního Dárku a také telefonní kontakt na Vás
 • S sebou potřebujete pouze voucher Ideální Dárek a dobrou náladu, veškeré pomůcky dostanete na místě

Kde nás najdete?

Atelier Mozaika
Koulova 1593/4, 16000 Praha 6, Dejvice
ateliermozaika.cz

Soukromá hodina pro dva v Dance studiu

Taneční studio v centru Prahy Moschna dance center
se zaměřením  na výuku pole dance, tanec u tyče.

Můžete si vyzkoušet náročný akrobatický sport, který je vhodný pro všechny nadšence jakéhokoliv věku.

S kamarádkou, nebo s partnerem, si užijete soukromou hodinu pro dva s lektorkou.

Samozřejmostí bude fotodokumentace na památku.

Co s sebou:
Na hodinu si vezměte tričko, legíny nebo tepláky a kraťásky. Tančíme bez bot.

Budeme se na Vás těšit!

Podmínky:
Podmínkou je rezervace hodiny na emailu moschna@dancenter.cz, kde si domluvíme vaše časové možnosti.

Kde nás najdete?

Moschna Dancenter
Školská 655/1, 11000 Praha 1
www.dancenter.cz

Thajská masáž s dárkem

Navštivte Thai Sun a vyzkoušejte pravé thajské masáže, které provádějí certifikované a zkušené domorodé thajské masérky. Čeká Vás 60minutová tradiční thajská masáž, poté 15minutová relaxační masáž obličeje a na závěr od nás obdržíte malý dárek.

Přijďte a objevte kousek Thajska!

Kde nás najdete?

Thai Sun, s.r.o.
Celetná 26, 11000 Praha 1
www.thaisun.cz

Luxusní fitness club

Máte náročné zaměstnání a Váš vzhled je nedílnou součástí Vašeho úspěchu? Dbáte na ladné křivky a správné držení svého těla? Potřebujete sílu a celkovou tělesnou i duševní kondici?

V únoru roku 2010 bylo otevřeno nové fitness California Wellness Club s klubovým charakterem pro náročnou klientelu, patřící mezi špičku toho, co v této oblasti služeb můžete dostat.

Fitness poskytuje mimořádně příjemné prostředí s krásným výhledem. Nalézá se v business centru Krejcárek, které se díky připravované zóně pro volnočasové aktivity postupně stává významným místem sportovního, společenského a obchodního dění uvnitř Prahy.

Vyváženost a optimální rozmístění rozmanité kardio zóny a počtu špičkových posilovacích strojů nejmodernější řady Technogym umožňuje pohodový, ničím nerušený trénink a efektivnost cvičení.

Uvítáte též pohodlné parkování. Mezitím co pečujete o své svaly, můžete dát své auto do péče ruční myčky. Navíc můžete využít kadeřnictví, masáže i ordinaci specializovaného lékaře s nejmodernějšími diagnostickými přístroji.

Cvičení ve voňavém, čistém a světlém prostředí se slunečními paprsky Vás jistě potěší!

Voucher zahrnuje vstup do posilovny na 30 dní a členskou kartu.

Kde nás najdete?

California Wellness Club, s.r.o.
Pod Krejcárkem 975, 13000 Praha 3
www.cwclub.cz/cz

Polarium a Solná jeskyně pro dva

Zkombinujte blahodárné účinky chladu a mořské soli! Začnete celotělovou kryoterapií, kde chlad intenzivně a příznivě účinkuje na celé tělo, a pokračujte relaxací v solné jeskyni.

Celotělová chladová terapie
Tato zdraví prospěšná, cyklicky se opakující, 2 - 3 minuty trvající procedura aplikace extrémních teplot na celé tělo patří k nejprobádanějším a nejmodernějším metodám regenerace a zvyšování výkonnosti tzv. čistou formou. Působí rovněž úlevu od chronické i akutní bolesti, zlepšuje tělesnou i duševní výkonnost, příznivě ovlivňuje imunitu, působí aktivně proti nadváze a celulitidě, není vysilující a nezabere mnoho času.

Solná jeskyně
Zažijete 50 minut relaxace v příjemném a klidném prostředí. Jeskyně nahrazuje dlouhodobý pobyt u moře a příznivě působí např. při onemocnění horních cest dýchacích, astmatu nebo dermatologických chorobách.

Služba pro dvě osoby zahrnuje:

 • vstupní lékařskou kontrolu (měření tlaku)
 • 2 - 3 minuty v polariu
 • 20 minut lehkého cvičení pod odborným dohledem, které je nezbytnou součástí kryoterapie
 • 50 minut relaxace v solné jeskyni
 • digitální fotografie z pobytu v polariu

Na proceduru je třeba se objednat.

Kde nás najdete?

Kryocentrum, spol. s r.o.
Imrychova 984/27, 14300 Praha 4
www.kryocentrum.cz

Sportovní masáž

V našem studiu na Vás čeká sportovní masáž (záda + šíje) a reflexní terapie nohou - cca 60 minut.

Sportovní a rekondiční masáž je uspořádaný soubor masérských hmatů (úvodní tření, hnětení, roztírání, tepání, chvění a závěrečné tření), který se zaměřuje na kosterní svalstvo celého těla. Využívá přitom trojího účinku masáže (mechanický, biochemický a reflexní).

Mechanický účinek spočívá v ulehčení srdeční činnosti. Podporuje návrat krve z periferie zpět k srdci. Má také vliv na lymfatický systém, který urychlí vyprazdňování lymfatických cév. Masáží urychlujeme regeneraci organismu.

Dále je tu účinek biochemický. Působí na kůži a podkožní vazivo. Jsou zde mazové a potní žlázy, nervová zakončení, drobné vlásečnice a smyslové buňky. Masáží způsobujeme zvýšené prokrvení v oblasti kloubů a přívod okysličené krve - tak nastává rychlejší odplavení únavových látek. Masáže podporují vstřebávání otoků a krevních výronů, zlepšuje se svalová činnost, snižuje se svalové napětí a zvyšuje se kapacita plic.

Reflexní účinek působí v místech druhotných vlivem nervového zakončení, které se přenáší přes centrální nervový systém. Tím vyvoláme odezvu ve vzdálených místech, které reagují prokrvením a zlepšením činnosti hlouběji uložených tkání a orgánu. Mají příznivý vliv i na psychiku.

Kde nás najdete?

Studio Pilates Praha
Liliová 4, 11000 Praha 1
www.studiopilates.cz

Masáž drcenými minerály

Masáž drcenými minerály či drcenými krystaly (cca 60 minut) začala aplikovat a využívat zakladatelka našeho studia paní Erika Florianová. Používá se přitom německé zásadité drcené minerální směsi. Provádí se postupně masáž celého těla po jednotlivých partiích - záda, nohy včetně plosek, po otočení klienta pak ruce, hrudník a břicho. Každá z tělesných partií se nejprve jemně namasíruje masážním olejem a poté za pomoci minerální směsi. Závěrem (po očištění a osprchování) klientovi ošetříme výživným balzámem jeho pokožku.

Pozitivní účinky masáže drcenými krystaly:

 • jemné částečky krystalů se postarají o šetrný peeling
 • hluboce čistící a detoxikační účinky
 • úprava pH pokožky k mírně zásaditému prostředí na celém povrchu těla
 • tonizace pokožky
 • nasycení kůže potřebnými minerály

Luxusní masáž drcenými krystaly je opravdovým zážitkem, při kterém tělo i duše vnímá a regeneruje všemi možnými způsoby počitků a vjemů. Od jemných dotyků masážní techniky přes něžně stimulující příjemné účinky peeligu k celkové relaxaci a regeneraci.

Kde nás najdete?

Studio Pilates Praha
Liliová 4, 11000 Praha 1
www.studiopilates.cz

Medová masáž

Při medové masáži (cca 45 minut) dochází ke dvěma důležitým procesům. Nejprve je to léčivá síla včelího medu, jenž působí vstřebáváním účinných látek z medu pokožkou přímo na organismus. Přes reflexní zóny zad stimuluje masáž činnost orgánů těla a může se podílet i na jejich vyléčení, silně oživuje celý organismus. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Detoxikační masáž medem velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, lze ji však aplikovat i za účelem zvládnutí stresu, chronických chorob, opotřebování věkem, při jarních očistných kůrách. Ve druhé fázi pak při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla, a ty potom „vyplavou „ na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života.

Jak se provádí?

Nejprve naneseme přiměřené množství kvalitního včelího medu na klientova záda, rozetřeme jej a začneme s ním pracovat. Po chvíli, ta chvíle je vysoce individuální, dojde ke vstřebání medu do pokožky a následnému vylučování medu s toxiny na povrch těla. Masáž by měla být příjemná a proto je nutná komunikace klienta s masérem. Med se během masáže změní v bílou až šedou hmotu, která již není medem a je podobná špinavé gumové hmotě či žvýkačce. Tuto hmotu z těla omyjeme. Podle individuální potřeby, stavu a pocitu klienta, lze med nanést až 3x během jedné masáže.

Je nutné, aby si klient po medové masáži v masérně odpočinul. Mohou se projevit dozvuky masáže, únava, výtok a další. Klient se po masáži cítí příjemně, uvolněně, pokožka je hladká, jemná, krásně voní po medu. Není vhodné se ten den umývat mýdlem, pouze vodou.

Kde nás najdete?

Studio Pilates Praha
Liliová 4, 11000 Praha 1
www.studiopilates.cz

Zapůjčení motorové loďky

Nabízíme Vám zapůjčení loďky s motorem 2,5 Hp pro max. 3 osoby na 3 hodiny. Jedná se o klasickou rybářskou pramici, na které můžete bez námahy objevit krásy nejbližšího okolí Živohoště, včetně největší zátoky Mastníku na Slapské přehradě.

Půjčovna otevřena od května do září.

Kde nás najdete?

Půjčovna lodí
Juniorcamp tobogan - Nová Živhošť, 25756 Nová Živhošť
www.pujcovna-slapy.cz

Footjoy

Footjoy - 60 min.

Reflexní masáž chodidel a následující akupresurní masáž hlavy, ramen, zad a šíje.

Akupresurní body našich chodidel jsou cestou ke svobodě ostatních částí našeho těla. Dopřejte proto vašim nohám tuto akupresurní masáž, kdy stimulace reflexních bodů a vonné oleje přispějí k nabytí pocitu lehkosti a svěžesti chodidel a tím i vás samých. Tuto proceduru doplňuje masáž hlavy, uší, šíje, ramen a zad.

Voucher je, po telefonické rezervaci, možné uplatnit také v Zen Maximilian, Haštalská 14, Praha 1.

Kde nás najdete?

Planet Zen s.r.o.
V Jámě 6, 11000 Praha 1
www.planetzen.cz

Thajská olejová masáž

Navštivte Thajské masáže Jany Skýbové a dopřejte si 60 minutovou relaxační olejovou masáž celého těla palmovým olejem dovezeným z Thajska.

Po příjemném uvolnění a hýčkání těla Vás na závěr čeká malý dárek.

Přijdte se nechat hýčkat.

Kde nás najdete?

Thajské masáže Jana Skýbová
Václava Řezáče 315, 43401 Most
www.thajskemasaze-jana.xf.cz

Odpočinek v srdci Krkonoš

Výlet do hor nemusí znamenat jen zdolávání kilometrů sjezdovek, cyklotras či pěšinek lemovaných tu a tam turistickou značkou. Navštivte Spa & Relax centrum Hotelu Praha ve Špindlerově mlýně a dejte svému tělu blahodárný odpočinek. Hostům je k dispozici bylinková sauna, jejíž léčebné účinky výparů z bylin napomáhají např. při astmatu, chronických respiračních onemocněních či opakovaných zánětech průdušek. Doporučována je i u kuřáků a osob, které se pohybují v znečištěném městském prostředí. Díky své nízké teplotě /38-40°C/ ji mohou navštěvovat i osoby s kardiovaskulárními obtížemi.

Zcela ojedinělá je nabídka LACONIA /nízkoteplotní sauny 48-50°C/ pro osoby, které nemohou využívat služeb klasického saunování. V laconiu se vdechuje vonná esence mandarinky a dochází k prohřátí organismu, uvolnění svalů a celkové relaxaci. Doporučují se 2-3 cykly po 15 min. Vhodná je opět pro osoby s vysokým krevním tlakem a kardiovaskulárními onemocněními jako alternativa klasické sauny.

Trojici saun doplňuje klasická finská sauna /85-90°C/, jejíž blahodárné účinky jsou známy již po staletí. Při saunování dochází k výraznému pocení, odplavování toxických látek z těla, prokrvení pokožky a relaxaci celého těla. Pravidelným saunováním a otužováním se zlepšuje imunita organismu.

K dispozici je i relaxační bazén s masážními lavicemi, protiproudem, chrliči, vodní clonou a dalšími masážními tryskami, který je vhodný i pro děti. Nechybí ani oblíbená masážní vířivka.

Co Vás v rámci Voucheru Ideální dárek čeká?

Jednodenní neomezený vstup pro 2 osoby do Spa&Relax centra (finská a bylinková sauna, laconium, bazén s masážními tryskami a whirpool)

Kde nás najdete?

Hotel Praha group
Okružní 118, 54359 Špindlerův Mlýn
www.spindl-hotelpraha.cz

Relaxační balíček pro ženy

Nechte se hýčkat celou řadou relaxačních procedur, které byly sestaveny speciálně pro ženy. Během 150 minut na Vás čeká posezení u čaje z růžových poupátek, relaxační koupel nohou, rašelinový zábal a na závěr uvolňující aromamasáž růžovým olejem.

Kde nás najdete?

Stanislava Prausová masáže
Jindřišská 33, 53002 Pardubice
www.masaz-pardubice.cz

Relaxační balíček pro muže

Nechte se hýčkat celou řadou relaxačních procedur, které byly sestaveny speciálně pro muže. Během 150 minut na Vás čeká posezení u čaje, relaxační koupel nohou, masáž dolních končetin, šíje a zad, rašelinový zábal a na závěr protistresová masáž hlavy a obličeje.

Kde nás najdete?

Stanislava Prausová masáže
Jindřišská 33, 53002 Pardubice
www.masaz-pardubice.cz

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž Lomi Lomi je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů ve spojení s příjemnými esenciálními oleji. Je založena na rytmických technikách používání především dlaní,  loktů a předloktí.Tato masáž odstraňuje svalovou bolest,  napětí, únavu, velmi účinně odbourává stres. Masáž trvá 80 minut.

Kde nás najdete?

Stanislava Prausová masáže
Jindřišská 33, 53002 Pardubice
www.masaz-pardubice.cz

Erotická masáž

Přijďte prozkoumat nový obzor potěšení. Nabízíme Vám bezkonkurenční jemně erotické masáže, kterými Vás bude provázet nádherná dívka dle Vašeho výběru. Erotické masáže provádíme v našem soukromém erotickém studiu v Praze. Diskrétnost zaručena. Strávíte celých 30 minut v jednom z pěti luxusních pokojů dle Všeho výběru, ve kterém začíná aromaticka koupel, kterou Vás provází vybraná slečna za poslechu relaxační hudby. Po koupeli začíná samotná erotická masáž vybranou dívkou svlečenou do půli těla. Erotická Masáž se provádí po celém těle a záleží pouze na Vás, která část těla Vás bude nejvíce zajímat.Když se přehoupnete přes druhou půlku vymezeného času, začne se masáž eroticky přiostřovat. Nejdříve si můžete užívat masáž prsy po vašem těle a po té už přichází chvíle, kdy masérka zapojí své tajné masážní praktiky, po kterých se zajisté ocitnete hlavou v oblacích.

Kde nás najdete?

Erotic massage
Plzeňská 158, 15000 Praha 5
www.eroticmassage.cz