MenuDárkový set Pro radost

Zumba, bowling, snídaně pro dva, diagnostika pleti, solno-jodová jeskyně, relaxace, manikúra, masáž, jízda na koni a mnohem víc...

Cena setu 890 Kč

Jak to celé funguje?

 • Vyberte si ze 7 tematicky zaměřených Dárkových setů.
 • V luxusní dárkové krabičce obdarovaný obdrží katalog služeb a zboží, ze kterého si sám vybere jednu službu (zboží), která jej nejvíce potěší!
 • Dárkové balení navíc obsahuje milé překvapení – origami.

Z jakých služeb nebo zboží si může obdarovaný v rámci setu Pro radost vybrat?

1/

Soukromá hodina s lektorkou v Dance studiu

Jsme taneční studio Moschna dance center,
sídlící přímo v centru Prahy.

Zaměřujeme se na populární sporty:
 • Pole dance
 • Gogo dance
 • Aerial hoop
 • Silks
Chceš si vyzkoušet jaké to je proletět se kolem tyče, probudit v sobě smyslnost, nebo si jen tak zvednout sebevědomí a zacvičit si? Tak je tento dárek pro tebe jako stvořený!

Nemusíš se stydět, tato hodina je soukromá, pouze s lektorkou, která se přizpůsobí jak začátečníkovi, tak i pokročilé tanečnici.

Co s sebou:

Na hodinu si připravte legíny, tričko a kraťásky. Odhoďte stud, ten nebude zapotřebí.

Vhodný dárek pro ženu jakéhokoliv věku!
Budeme se na Vás těšit.


Podmínky:
Podmínkou je rezervace hodiny na emailu moschna@dancenter.cz, kde si domluvíme vaše časové možnosti.

Kde nás najdete?

Moschna Dancenter
Školská 655/1, 11000 Praha 1
www.dancenter.cz

Víno z nejslavnější vinařské oblasti na březích řeky Rhôny

Láhev pečlivě vybraného vína z nejslavnější vinařské oblasti na březích řeky Rhôny v jižní Francii. Víno vytvořil malý vinař, který do něj dává svou veškerou lásku, péči a znalosti, předávané po mnohé generace. Součástí sady je i informace o vinařství, portrét vinaře a vinařem osobně doporučený recept na pokrm, s nímž si jeho víno nejvíce vychutnáte.

Kde nás najdete?

Pas a pas s.r.o.
Řehořova 1041/50, 13000 Praha 3 - Žižkov
pasapas.cz

Pilates s Qašou

Taneční studio Dance House Leony Qaši Kvasnicové Vám nabízí tři hodiny cvičební metody pilates s Qašou. Leona Qaša Kvasnicová je choreografkou a vedoucí taneční skupiny IF, tanečnice se zkušenostmi získanými v zahraničí (Francie, Holandsko), choreografka známých muzikálů (Excalibur, Galileo, Kabaret aj.), Česko hledá Superstar II a III., MISS ČR 2008, porotkyně STAR DANCE III, když hvězdy tančí aj.

Qaša je certifikovanou lektorkou cvičební metody pilates, svůj certifikát získala u Renaty Sabongui.

Na lekci je nutno provést rezervaci.

Kde nás najdete?

Dance House, s. r. o.
Letovská 550, 11000 Praha 1
www.dancehouse.cz

Snídaně pro dva v restauraci Bohemia Bagel

Naše americká restaurace Bohemia Bagel v Masné ulici nabízí snídani pro dva ve formě konzumace v hodnotě 500,- Kč s nápoji.

Voucher je platný pouze v pobočce Masná 2, Praha 1, do 12:00 hodin.

Kde nás najdete?

Bohemia Bagel
Masná 2, 11000 Praha 1
www.bohemiabagel.cz

Taneční lekce v Dance House

Taneční studio Dance House Leony Qaši Kvasnicové Vám nabízí libovolné tři taneční lekce. Výběr z lekcí: Streetfunk, Street Dance, Hip Hop, Modern jazz, Jazz & Muzikál, Jazzfunk, Funky Dance, House Dance, Balet. Zájemci mohou vybírat z lekcí pro děti, juniory a dospělé.

V tanečním studiu exkluzivně vyučuje Leona Qaša Kvasnicová, tanečnice se zkušenostmi získanými v zahraničí (Francie, Holandsko), choreografka známých muzikálů (Excalibur, Galileo, Kabaret aj.), Česko hledá Superstar II a III., MISS ČR 2008, porotkyně STAR DANCE III, Když hvězdy tančí aj. Dále se Vám jako lektoři představí členové její taneční skupiny IF.

V příjemném prostředí s „domácí“ atmosférou zažijete hvězdný tanec se špičkou tanečníků u nás. Dance with a name!

Na lekci je nutno provést rezervaci.

Kde nás najdete?

Dance House, s. r. o.
Letovská 550, 11000 Praha 1
www.dancehouse.cz

Kompletní pedikúra nebo manikúra

Ve Studiu Anabella na Vás čeká kompletní ošetření nohou nebo rukou.

Klasická manikúra
Ženám i mužům nabízíme kosmetické pěstění rukou, hlavně nehtů. Není žádným tajemstvím, že právě ruce a nehty jsou velmi důležitou součástí image, ale ne každý ví, jak o ně správně pečovat. Proto raději svěřte tuto péči profesionálům!

Klasická pedikúra (mokrá)
Po lázni Vám odstraníme starou zrohovatělou kůži a zlepšíme celkovou kondici chodidel. Řešíme problémy se zarůstajícími a deformovanými nehty, ošetřujeme kuří oka, mozoly, zhrublou kůži na patách a jiné neduhy, které trápí Vaše nohy. Pokožku ošetříme a upravíme Vám nehty podobně jako u manikúry, včetně jejich lakování. Závěr patří masáži nohou, která napomáhá prokrvení chodidel.

Kde nás najdete?

Studio Anabella
Milíčova 1, 13000 Praha 3
www.anabella.cz

Masáž Nuga Best

V našem studiu na Vás čeká cca 60minutová masáž zádových svalů a protahování páteře s hloubkovým prohříváním. Díky víceúčelovému polohovacímu masážnímu a relaxačnímu lehátku Nuga Best můžete vyřešit následující zdravotní problémy:

 • Rehabilitace krční, hrudní a bederní páteře. Masáže Nuga Best se zaměřují na všechny části páteře, a tím rehabilitují i všechny její pohybové funkce.
 • Uvolnění zádových svalů. Bolí Vás často záda? Pracujete-li většinu dne v jedné poloze, potřebujete svalové uvolnění.
 • Napravování – korekce páteře.
 • Zmenšení tukových vrstev. Nejen pohybové schopnosti Vašeho těla, ale i tukové zásoby jsou masážemi ovlivňovány.
 • Zmírnění a postupné odstranění napětí ve svalech, šlachách a cévách. Kromě zádového svalstva ovlivňují tyto masáže i napětí v ostatních svalech těla.
 • Zlepšení krevního oběhu. Fakt, že Nuga Best nezahrnuje jen masáž klasickou, můžeme vidět i díky dalšímu účinku, a to na krevní oběh.
 • Vyrovnání krevního tlaku - i u tohoto zaznamenáváme zlepšení.
 • Snížení hladiny cholesterolu a cukru v krvi.
 • Kontrola váhy (účinek diety). Tyto masáže se mohou stát významným podpůrným doplňkem Vaší snahy zhubnout a udržet si správnou váhu.

Masáže se doporučují při chronických revmatických onemocněních, hemiplegii a paraplegii, popáleninách, vadném držení těla, rekonvalescenci po těžkých nemocech, při chronickém degenerativním onemocnění kloubů, šlach a povázek, dále pak po obrně horních a dolních končetin, některých úrazech a operacích.

Kde nás najdete?

Studio Pilates Praha
Liliová 4, 11000 Praha 1
www.studiopilates.cz

Neomezené lezení v lanovém centru

Hledáte zábavu s dávkou adrenalinu, pro sebe, kamarády nebo celou rodinu? Chcete si vyzkoušet, jak dokážete zvládat výzvy i bez pevné půdy pod nohama? Přijďte si do Lanového centra PROUD v Praze pro nezapomenutelné zážitky.

Užijte si lanového centra bez omezení. Během otevírací doby můžete vyzkoušet všechny individuální překážky a skok kolikrát budete chtít. Účastníci se na programu naučí jistit se navzájem horolezeckým způsobem. Po celou dobu programu bude na Vaši bezpečnost dohlížet  vyškolený instruktor. Navíc obdržíte lahev minerálky a upomínkový předmět zdarma!

Platí pro 1 osobu na program „Lezení bez objednávky“.  Na programu je nutná účast dospělé osoby, která bude jistit ze země. Pokud jistič nebude chtít lézt, je jeho účast bezplatná.
Otevřeno je duben – září o víkendech a státních svátcích, červenec – srpen každý den. Vždy od 13 do 19 hod.

Kde nás najdete?

Lanové centrum PROUD
Rubeška 393/7, 19000 Praha 9
www.lanovecentrum.cz

Zapůjčení AquaSkipperu, šlapadla nebo surfu

Nabízíme Vám výběr ze 3 variant:

 • Zapůjčení AquaSkipperu na 1 hodinu s instruktorem - AquaSkipper je vodní skákadlo poháněné lidskou silou, které dosahuje až neuvěřitelných 27 km/h, pohybuje se po vodní hladině tak, že jezdec na něm stojí, drží řidítka a skáče. Díky skákání se AquaSkipper pohybuje směrem dopředu a řídítky si určujete směr jako na kole.
 • Zapůjčení šlapadla na 4 hodiny.
 • Zapůjčení windsurfingu na 1 hodinu s instruktorem.

Půjčovna otevřena od května do září.

Kde nás najdete?

Půjčovna lodí
Juniorcamp tobogan - Nová Živhošť, 25756 Nová Živhošť
www.pujcovna-slapy.cz

Vstup do čtyř objektů Národního muzea

V balíčku jsou tyto pražské objekty:

 1. Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur (Betlémské náměstí 1, 110 00 Praha1)
  Muzeum se orientuje na mimoevropské kultury a jeho sbírky zahrnují přes 95 000 exponátů z celého světa. Stálé expozice nabízejí návštěvníkům pohled na život původních obyvatel Ameriky, Austrálie či Oceánie.
 2. České muzeum hudby (Karmelitská 2, 118 00 Praha 1)
  Sídlo Českého muzea hudby se nachází v bývalém barokním kostele sv. Máří Magdaleny na Malé Straně, postaveném v 17. století podle projektu Francesca Carattiho.Toto muzeum ve své expozici představuje návštěvníkům hudební nástroje jako doklady řemeslné a umělecké zručnosti a jako základního prostředníka mezi člověkem a hudbou.
 3. Musaion (Letohrádek Kinských, Kinského zahrada 98, 150 00 Praha 5)
  Expozice je zaměřená na lidovou kulturu České republiky (hmotná i duchovní kultura, lidové umění, sbírky lidového oděvu, bydlení, hospodářství, zvyky), propojená s živým provozováním lidových řemesel a rukodělných technik, pravidelnou folklorní koncertní činností, edukačními programy, odborným a společenským setkáváním příznivců lidové kultury.
 4. Národní památník na Vítkově (U Památníku 19000, 130 00 Praha 3)
  Památník byl jako Památník Národního osvobození vystavěn v letech 1929 – 1938 k poctě československých legionářů, dnes je moderním muzejním prostorem nabízejícím multimediální expozici k novodobé české státnosti.

Voucher bude vyměněn za zvláštní vstupenku na pokladnách v budovách, které jsou uvedeny pro příslušnou službu.

Kde nás najdete?

Národní muzeum
Václavské náměstí 68, 11579 Praha 1
www.nm.cz

Jízda na koni pro začátečníky

Nabízíme Vám zkušební lekci pro začátečníky!
Jízdárna Radonice u Prahy provozuje jezdeckou školu pro rekreační jezdce. ""Nevozíme, učíme jezdit"", to je náš prioritní záměr a cíl. Věnujeme se výuce od začátečníků na longi až po pokročilé jezdce, keří jezdí v našem Jezdeckém parku. Jezdecké lekce vedou odborní cvičitelé s cvičitelskou licencí od Jezdecké federace.

Jezdecká lekce pro začátečníky  je složena ze dvou částí: 30 minut výcviku na koni na longe  s cvičitelem  plus  2x 15 minut se jezdec učí sedlat a uzdit koně ve stáji se základním ošetřením koně.
Výcviková lekce bude poskytnuta dle výkonnostního stupně zákazníka a po dohodě s poskytovatelem služeb bude zvolen stupeň výcvikové lekce.


Kde nás najdete?

Manažerská akadmei jakosti, a.s.
Vinořská 31, 25073 Radonice
www.jizdarnaradonice.cz

Polarium a solná jeskyně

Zkombinujte blahodárné účinky chladu a mořské soli! Začnete celotělovou kryoterapií, kde chlad intenzivně a příznivě účinkuje na celé tělo, a pokračujte relaxací v solné jeskyni.

Celotělová chladová terapie
Tato zdraví prospěšná, cyklicky se opakující, 2 - 3 minuty trvající procedura aplikace extrémních teplot na celé tělo patří k nejprobádanějším a nejmodernějším metodám regenerace a zvyšování výkonnosti tzv. čistou formou. Působí rovněž úlevu od chronické i akutní bolesti, zlepšuje tělesnou i duševní výkonnost, příznivě ovlivňuje imunitu, působí aktivně proti nadváze a celulitidě, není vysilující a nezabere mnoho času.

Solná jeskyně
Zažijete 50 minut relaxace v příjemném a klidném prostředí. Jeskyně nahrazuje dlouhodobý pobyt u moře a příznivě působí např. při onemocnění horních cest dýchacích, astmatu nebo dermatologických chorobách.

Služba pro jednu osobu zahrnuje:
 • vstupní lékařskou kontrolu (měření tlaku)
 • 2 - 3 minuty v polariu
 • 20 minut lehkého cvičení pod odborným dohledem, které je nezbytnou součástí kryoterapie
 • 50 minut relaxace v solné jeskyni
 • digitální fotografie z pobytu v polariu

Kde nás najdete?

Kryocentrum, spol. s r.o.
Imrychova 984/27, 14300 Praha 4
www.kryocentrum.cz

Foot masáž nebo Silky hand

Vyberte si jednu ze dvou možností úžasného uvolnění.

Reflexní masáž plosky chodidel (30 min.)

Dopřejme nohám a tím i celému našemu tělu lehkosti a svěžesti akupresurní masáží reflexních bodů na chodidlech. Při této proceduře navazuje na jemný peeling povzbuzující masáž vonnými oleji a stimulace reflexních bodů na chodidlech.

Silky Hand (30 min.)

Kompletní a vydatná péče o vaše dlaně a prsty s omlazujícím účinkem. Toto je opravdová lázeň vašich rukou. Omlazující účinek nejlepší thajské kosmetiky Panpuri spolu s jemným peelingem esenciálními oleji z pomeranče a tamarindu omezí tvorbu pigmentových skvrn a otevře energetické dráhy.

Voucher je, po telefonické rezervaci, možné uplatnit také v Zen Maximilian, Haštalská 14, Praha 1.

Kde nás najdete?

Planet Zen s.r.o.
V Jámě 6, 11000 Praha 1
www.planetzen.cz

Medová masáž

Navštivte Thajské masáže Jany Skýbové a dopřejte si 50 minutovou medovou detoxikační masáž. Tato masáž je stará a osvědčená léčitelská metoda, která využívá výborných léčivých účinků medu, oživuje organismus a odstraňuje usazeniny nahromaděné v tkáních.

Přijďte se nechat hýčkat.

Kde nás najdete?

Thajské masáže Jana Skýbová
Václava Řezáče 315, 43401 Most
www.thajskemasaze-jana.xf.cz

Klasická a Breussova masáž

Klasická švédská masáž účinně přispívá k odbourání únavy, stresu, zlepšuje krevní oběh a pomáhá udržovat celkovou duševní a tělěsnou kondici. Breussova masáž je zaměřená především na uvolnění tělesných a psychických blokád. Jedná se o velice jemnou a citlivou masáž zad a páteře, která  působí skvěle na svaly okolo páteře a proto se s výhodou používá při bolestech zad. Je výborná svým působením, klienti při ní zpravidla usínají při prvních hmatech a po masáži cítí výraznou psychickou úlevu. Při masáži se využívá účinků přírodního léčivého třezalkového oleje, hedvábného papíru a energetizujících hmatů. Touto formou dochází k uvolnění bolesti až neuvěřitelně příjemnou a jemnou metodou. Kombinace těchto dvou forem masáží trvá celkově 80 minut.

Kde nás najdete?

Stanislava Prausová masáže
Jindřišská 33, 53002 Pardubice
www.masaz-pardubice.cz

Levandulová masáž

Levandulová masáž je idální pro maximální relaxaci a uvolnění. Při této proceduře dochází k uvolnění těla i mysli za použití kvalitních a přírodních olejů a vůní. Po této masáži, která trvá celkově celých 80 minut budete nádherně nasyceni vůní levandule, která Vás bude provázet po celý den.

Kde nás najdete?

Stanislava Prausová masáže
Jindřišská 33, 53002 Pardubice
www.masaz-pardubice.cz

Relaxační masáž zad, šíje a dolních končetin

Jedná se o příjemnější formu klasické švédské masáže, a to především díky plošnejším a plynulejším hmatům, které působí velice příjemně a napomáhají ještě většímu uvolnění. Člověk nemusí trpět žádnými neduhy k tomu, aby si jednou za čas udělal dobře, zašel si na masáž a dopřál si chvíli relaxace, při které se uvolní a nechá o sebe pečovat druhé. Během 90 minut Vás čeká klasická relaxační masáž zad šíje, zadní části dolních končetin a na závěr uvolňující masáž obličeje.

Kde nás najdete?

Stanislava Prausová masáže
Jindřišská 33, 53002 Pardubice
www.masaz-pardubice.cz

Léčebný masážní balíček

Odreagujte se od starostí všedního dne a uvolněte smysly při léčebné masáži v salonu Viva. Masáž zlepšuje prokrvení celého těla, dochází běhěm ní k vyplavení toxinů a dalších škodlivých látek do krve, které jsou poté likvidovány pomocí leukocytů. Do těla se vyplaví endorfiny, tělo se zrelaxuje, harmonizuje se funkce orgánů a odstaňují se také blokády pohybového aparátu. 
Obsah služby:
 • Léčebná masáž s použitím terapeutických prvků z tradiční čínské medicíny (baňkování, akupresura, qua-scha)
 • Masáž proti bolestem páteře kloubů a hlavy v délce trvání 30min.
 • silikonová baňka s instruktáží k použití na doma.

Kde nás najdete?

Salon Viva
Ypsilantiho 5, 60300 Brno
www.salon-viva.net

Zahrajte si paintball

Přijďte si vyzkoušet paintball! Oblíbenou hru plnou zábavy a adrenalinu, je pro Vás připraven balíček Paintball mise: Soldier


Bude o Vás od první až do poslední chvíle postaráno - Bude s Vámi vždy alespoň jeden instruktor který bude dohlížet na funkčnost zbraní, pomůže s očištěním masek a hlavně povede Vaši hru. Budeme Vás zásobit scénáři, připravíme pro Vás k úvodním hrám nějaké to povídání aby hráči věděli proč do války jdou ;).


Služba zahrnuje: zapůjčení zbraně - Paintball značkovač se vzhledem americké útočné pušky M4, termální maska, rukavice, ochranná kombinéza a 200 kuliček a navíc jeden ks značkovací dýmovnice. Pro zájemce k dispozici zdarma neprůstřelné vesty.


Hrajeme celoročně, během hry je možné za příplatek doplňovat munici. Aréna pojme až naráz hrajících 60 lidí, doporučujeme hru pro skupiny od 6ti lidí. Nemáte 5 přátel, kteří by si s Vámi šli zahrát? Nevadí! Vyhlídněte si nejakou hru na www.hranavalku.cz se zeleným ukazatelem a zavolejte - budete hrát s otevřenou skupinou - máte šanci poznat nové lidi, seznámit se s novými přáteli zahrát si jiný styl hry než obvykle..


Aréna se nachází v obci Vilémov, která leží mezi městy Kadaň a Podbořany.

Kde nás najdete?

RYJO Trade s.r.o.
Račetice 161, 43801 Žatec
www.hranavalku.cz