MenuDárkový set Jednou za život

Seskok padákem, let vzducholodí, vizážistická proměna, zapůjčení aut snů, romantika v prezidentském apartmá, destruktoterapie, expedice na čtyřkolce a mnohem víc...

Cena setu 7 990 Kč

Jak to celé funguje?

 • Vyberte si ze 7 tematicky zaměřených Dárkových setů.
 • V luxusní dárkové krabičce obdarovaný obdrží katalog služeb a zboží, ze kterého si sám vybere jednu službu (zboží), která jej nejvíce potěší!
 • Dárkové balení navíc obsahuje milé překvapení – origami.

Z jakých služeb nebo zboží si může obdarovaný v rámci setu Jednou za život vybrat?

1/

Segway pro tři jezdce

Seznamte se s tímto zábavným způsobem přepravy! Segway se hodí například na prohlídky města, protože Vám ušetří únavné chození, ale přesto se dostanete všude tam, kam byste došli pěšky. Můžete si na něm ale vyjet i jen tak do přírody, či si prostě jen s kamarády zařádit trochu jinak na kolečkách.

Segway je dvoukolové vozítko, na kterém stojíte ve vzpřímené poloze a řídíte vozítko pomocí předklánění těla dopředu, dozadu a směr jízdy nakláněním řídítek doprava, doleva. Segway je bezpečný způsob přepravy, jehož zvládnutí Vám zabere pouze několik okamžiků – jde totiž jen o to uvěřit, že opravdu nespadnete. Je prakticky nemožné se s vozítkem skácet na zem, a tak se nemusíte bát, že zvládnutí řízení Vás bude stát nějakou zvláštní námahu. Řízení je naopak velmi zábavné, protože stroj ovládáte prakticky jen pohybem svého těla. Vpřed se pohybujete tak, že se prostě předkloníte. Čím větší předklon, tím vyšší rychlost! Znovu zabrzdíte prostě tak, že se narovnáte; a při mírném záklonu Segway začne brzdit. Segway výborně nahradí chůzi a umožní Vám manévrovat na malém prostoru. Pojďte se pobavit při řízení tohoto vozítka!

Jak to probíhá jízda Segway?

Nejprve budete seznámeni s principem, na jakém vozítko Segway funguje. Bude Vám vysvětlen systém řízení, který si také ihned vyzkoušíte v praxi. Pak již Vám nic nebude bránit vyjet na netradiční projížďku!

Podmínky:
Segway je určen pro muže i ženy od 8 let.

Počet účastníků:
3 osoby

Délka trvání:
4 hodiny

Místo konání:
Praha. V případě zájmu o jinou lokalitu je nutné přičíst cestovní náklady. V takovém případě nás prosím kontaktujte.

Rezervace termínu:
Minimálně 2 dny dopředu.

Kde nás najdete?

VproV s.r.o.
Pařížská 30, 11000 Praha 1
www.ecotours.cz/cz/

Lektorka pole dance přímo u vás doma!

Jednou za život si objednejte lektorku pole dance domů!

Zalíbil se Vám tanec u tyče, stydíte se přijít do studia a doma tyč nemáte?
Nevadí, přijedeme k vám domů a vy si užijete profi trénink přímo u vás doma!

O poškození stropu se bát nemusíte, lektorka má svojí přenosnou tyč, která se nikam nemontuje ani nerozpíná.

Podmínky:
Podmínkou je volný prostor 3x3 metry a strop s minimální výškou 3 metry.
Maximálně dvě osoby na výuku.
Podmínkou je rezervace hodiny na emailu moschna@dancenter.cz, kde si domluvíme vše potřebné.

Důležité upozornění:
Nejedná se o vystoupení ani o erotické služby.
Na místo vždy přijede lektorka i s doprovodem.
Cena je včetně dopravy po Praze.

Kde nás najdete?

Moschna Dancenter
Školská 655/1, 11000 Praha 1
www.dancenter.cz

Jedinečná degustace s majiteli vinotéky

Přijměte pozvání na jedinečnou a zcela osobitou degustaci s majiteli vinotéky, kteří se již 13 let specializují pouze a výhradně na vína z nejslavnější vinařské oblasti na březích řeky Rhôny v jižní Francii. Degustace se bude konat výhradně pro Vás a majitelé Vám představí výběr osobně doporučených vín, mezi nimiž samozřejmě nebude chybět ani slavné „Châteauneuf du Pape“ či znalci někdy ještě výše hodnocené, byť méně známé, „Gigondas“. Jedinkrát za život budete mít navíc možnost ochutnat starší ročník vybraného vína, který již nikdy a nikde jinde nebude možno sehnat. Součástí degustace je samozřejmě občerstvení ve francouzském stylu, kombinované s rozmyslem ke každému z vín.

Kde nás najdete?

Pas a pas s.r.o.
Řehořova 1041/50, 13000 Praha 3 - Žižkov
pasapas.cz

Let balonem nad Prahou nebo středními Čechami

Objevte kouzlo balonového létání a plujte spolu s mraky oblohou Berounska či Prahy. Čeká Vás nezapomenutelný zážitek v podobě romantického výletu v koši horkovzdušného balonu.

Můžete si vybrat ze dvou variant: Devadesátiminutový let nad lokalitou dle domluvy, nebo hodina letu nad Prahou. Kromě samotného letu na Vás bude čekat také křestní list vzduchoplavce, šampaňské a občerstvení. Dohromady tak v péči pilota a jeho týmu strávíte 3 hodiny, při kterých se seznámíte také s přípravou na let. Vaši průvodci Vás mimo jiné rádi zasvětí do tajů balonového létání.

Vzhledem k zákonům přírody, a tedy i počasí, je pro let balonem nejpříhodnější doba ráno a podvečer. Po domluvě si zarezervujete let a budete se moci těšit na pocit, po kterém toužili a touží celé generace. V případě špatného počasí bude let přeložen po vzájemné domluvě na vhodný termín.

Všichni pasažéři jsou pojištění. Letenka platí pro jednu osobu.

Tento let je možné uskutečnit až po naplnění kapacity balonu, pokud by Vám nevyhovoval termín, lze se s námi dohodnout na jiném, standartním, letu.

Kde nás najdete?

Balony Praha, s.r.o.
Za Poříčskou branou 12, 18600 Praha 8
www.balony-praha.cz

Tandemový seskok padákem pro 2 osoby

Podívejte se společně z 4kilometrové výšky na zem. Zažijte 200kilometrovou rychlost volného pádu. Vyzkoušejte si ovládání padáku. Máte možnost, bezpečně připoutáni k tandempilotovi, ochutnat pocity, které prožívají sportovní parašutisté. Vše během jediného dne, při minimálním riziku a bez dlouhé přípravy. Na takový zážitek dlouho nezapomenete!

Po krátkém seznámení se seskokem probíhá příprava na zemi (15 min.). V kombinézách a postrojích následuje stoupání letadlem (25 min.), výskok a volný pád (do 1 min.), poté Vaši tandempiloti otevřou padáky a následuje let na padáku (cca 8 min.), během kterého lze vyzkoušet ovládání padáku. Poslední fáze zahrnuje gratulace, případně editaci videonahrávky (do 30 min.). Záznam na DVD lze dokoupit přímo na letišti.

Tělesné požadavky: Seskoky mohou provádět dospělí i děti od 8 let. Děti a mládež od 8 do 18 let pouze se souhlasem rodičů. Minimální výška 120 cm, maximální hmotnost 110 kg. Seskok není vhodný pro osoby trpící závažnou srdeční chorobou, epilepsií, diabetem nebo jinou chorobou vyžadující pravidelné sledování lékařem. Není nutné lékařské vyšetření. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou.

Počasí: Nelze provádět při velké oblačnosti, silném nebo nárazovém větru a za deště.

Počet účastníků: 2 osoby, při seskoku má každý svého tandempilota.

Diváci: Ve vymezeném prostoru u přistávací plochy, dovoleno fotografovat i filmovat, k dispozici WC, občerstvení, koutek pro děti.

Sezóna: Březen až listopad (nejlepší podmínky duben až říjen).

Čas: 2 až 2,5 hodiny.

Oblečení: Zapůjčená výstroj - speciální kombinéza, parabrýle, případně šátek, rukavice. Doporučuje se přiléhavý sportovní oděv (tepláky, mikina bez kapuce) a sportovní obuv nebo sandály.

Kde nás najdete?

Tandemy-Kantor
Na Pěkné vyhlídce 4, 16200 Praha 6
www.tandemy-kantor.cz

Tandemový seskok padákem s videozáznamem

Podívejte se z 4kilometrové výšky na zem. Zažijte 200kilometrovou rychlost volného pádu. Vyzkoušejte si ovládání padáku. Máte možnost, bezpečně připoutáni k tandempilotovi, ochutnat pocity, které prožívají sportovní parašutisté. Vše během jediného dne, při minimálním riziku a bez dlouhé přípravy. Získejte akční film, kde hlavním hrdinou jste vy!

Po krátkém seznámení se seskokem probíhá příprava na zemi (15 min.). V kombinézách a postrojích následuje stoupání letadlem (25 min.), výskok a volný pád (do 1 min.), poté tandempilot otevře padák a následuje let na padáku (cca 8 min.), během kterého lze vyzkoušet ovládání padáku. Na závěr gratulace a editace videonahrávky (do 40 min.). Záznamy na dvou digitálních kamerách, po seskoku jsou sestříhány a ozvučeny do jednoho filmu. Fotografie pořizuje parašutista - kameraman digitální zrcadlovkou s velkým rozlišením. Fotografie jsou vypáleny na CD v plné kvalitě.

Tělesné požadavky: Seskoky mohou provádět dospělí i děti od 8 let. Děti a mládež od 8 do 18 let pouze se souhlasem rodičů. Minimální výška 120 cm, maximální hmotnost 110 kg. Seskok není vhodný pro osoby trpící závažnou srdeční chorobou, epilepsií, diabetem nebo jinou chorobou vyžadující pravidelné sledování lékařem. Není nutné lékařské vyšetření.

Počasí: Nelze provádět při velké oblačnosti, silném nebo nárazovém větru a za deště.

Počet účastníků: 1 osoba. Seskoku se kromě Vás a tandempilota zúčastní parašutista - kameraman.

Sezóna: Březen až listopad (nejlepší podmínky duben až říjen).

Čas: 2 až 2,5 hodiny.

Oblečení: Zapůjčená výstroj - speciální kombinéza, parabrýle, šátek, rukavice. Doporučen přiléhavý sportovní oděv (tepláky, mikina bez kapuce), sportovní obuv nebo sandály.

Kde nás najdete?

Tandemy-Kantor
Na Pěkné vyhlídce 4, 16200 Praha 6
www.tandemy-kantor.cz

Zapůjčení auta snů Caterham

Caterham 7 Roadsport - auto, které už 50 let vypadá téměř stejně, a přesto (nebo spíše právě proto) je objektem touhy mnoha fanoušků sportovních vozů. Když vyjede na silnici, má schopnost zastavit dopravu a přimět lidi okouzleně zírat. Nenechte se ale zmást jeho retro designem – vnitřek Caterhamu Seven je neustále zlepšován, aby řidiče ohromil svými jízdními vlastnostmi. Užijte si jízdu v Caterham 7 Roadsport i Vy!

A co Vás čeká? V určený den dorazíte na vybraný okruh, kde můžete strávit celý den. Až přijde Vaše chvíle, stanete se součástí týmu. Podáme Vám informace o okruhu a vozidle a zapůjčíme Vám závodní helmu. Nemusíte uzavírat žádné smlouvy ani skládat vratnou kauci.

Samotné jízdy trvají 30 minut, cena zážitku zahrnuje spotřebované pohonné hmoty a pocity skutečného závodníka – pozor na předávkování adrenalinem.

Lokalita: Okruhy Brno, Most, Sosnová a Vysoké Mýto – v závislosti na termínu.

Podmínkou platný řidičský průkaz skupiny B.

Kde nás najdete?

DREAM-CARS Just4U, s.r.o.
Mlýnská 22, 16000 Praha 6 - Bubeneč
www.dream-cars.cz

Zapůjčení auta snů Ferrari

Otočíte klíčkem a motor se hlasitě probudí k životu. Zařadíte jedničku a pomalu se rozjedete. Motor nevytáčejte a rychle řaďte na trojku. Až bude motor v mírných a trochu bručivých čtyřech tisících otáčkách, sešlápněte plyn naplno. Zrychlení je neskutečné, ale co vás uzemní, je hlasitý jekot osmiválce, který saje vzduch do otvorů přímo za Vašimi rameny.

Užijte si 60 minut řízení nebo jízdy ve Ferrari! Vozidlo Vám bude přistaveno s plnou nádrží kdekoli v rámci Prahy. Při převzetí vozidla pro řízení uzavřete smlouvu o nájmu vozidla a předávací protokol. Vratnou kauci ve stanovené výši je možné složit bankovním převodem nebo v hotovosti před pronájmem vozidla. Fyzické osoby mohou nahradit vratnou kauci podpisem osobní směnky. V případě jízdy Vás náš řidič vyzvedne kdekoli v Praze a projížďce odveze, kamkoliv si budete přát. Nemusíte uzavírat žádné smlouvy ani skládat vratnou kauci.

Cena zážitku zahrnuje pojištění odpovědnosti, havarijní pojištění vozidel, dálniční známku a neomezený počet ujetých kilometrů. Spotřebovaný benzín si bude hradit zákazník sám. Předání vozidla a krátká instruktáž se do Vaší hodiny samozřejmě nezapočítávají a jsou zcela zdarma.

Podmínkou řízení Ferrari je věk minimálně 25 let a platný řidičský průkaz skupiny B. V případě jízdy je nutný minimální věk 12 let. Osoby od 12 do 18 let musí mít souhlas zákonného zástupce.

Tento zážitek je možné prožít pouze v rámci Prahy (doporučujeme okraj města, abyste se vyhnuli zácpám).

Kde nás najdete?

DREAM-CARS Just4U, s.r.o.
Mlýnská 22, 16000 Praha 6 - Bubeneč
www.dream-cars.cz

Zapůjčení auta snů Porsche

Porsche. Jen si to řekněte nahlas. Už se vám začínají vynořovat příjemné asociace? Klasické tvary dotažené do posledního detailu, rychlá jízda, pohledy okolí… A teď přidejte tři čísla – devět jedna jedna. To je legenda ve své nejlepší podobě. Těžko budete hledat muže, který by odmítl zasednout za volant Porsche 911 Carrera. My takového neznáme.

A Co Vás čeká? Užijete si 3 hodiny řízení tohoto legendárního vozu! Porsche 911 Carrera Vám bude přistaveno s plnou nádrži kdekoli v rámci Prahy zdarma, v ostatních případech budou k cenám pronájmu účtovány náklady související s přistavením vozidla. Při převzetí vozidla uzavřete smlouvu o nájmu vozidla a předávací protokol. Vratnou kauci ve stanovené výši je možné složit bankovním převodem nebo v hotovosti před pronájmem vozidla. Fyzické osoby mohou nahradit vratnou kauci podpisem osobní směnky.

Cena zážitku zahrnuje pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění vozidel platné na území celé Evropy, dálniční známku a neomezený počet ujetých kilometrů. Cena zážitku nezahrnuje spotřebované pohonné hmoty. Předání vozidla a krátká instruktáž se do Vašeho času samozřejmě nezapočítávají a jsou zcela zdarma.

Podmínkou je věk minimálně 21 let, platný řidičský průkaz skupiny B.

Kde nás najdete?

DREAM-CARS Just4U, s.r.o.
Mlýnská 22, 16000 Praha 6 - Bubeneč
www.dream-cars.cz

Jedinečná módní péče: získejte outfit, ve kterém uchvátíte!

Jdete na schůzku, ples, party, narozeninový večírek, svatbu či promoci a chcete ohromit svým outfitem? Chcete vyzkoušet nový módní styl, ale nevíte, jak na to? Nebo jen chcete mít skvělý pocit sami ze sebe a svého módního vkusu? Stylistka Kamila Vodochodská s Vámi sestaví outfit pro danou příležitost, ve kterém uchvátíte!

Zážitek se skládá ze dvou částí:

1. Módní a stylingová teorie:

 • jaké typy oblečení Vám nejvíce sedí
 • jak nejlépe sestavovat módní outfit

2. Teorie v praxi – nakupování:

 • Stylistka Vám předá jako pozornost 2 800,- Kč na nákupy a bude Vás při nich doprovázet, outfity nad částku 2 800,- Kč si musíte hradit sami.
 • Sdělí Vám negativa a pozitiva oděvů pro Váš typ postavy, vysvětlí principy kombinování, proporční vyvažování, barevné ladění, volbu doplňků.
 • Bude o Vás postaráno - jednotlivé outfity Vám bude stylistka nosit přímo do kabinky. Co se Vám bude líbit, si můžete na místě koupit.
místo konání - Praha
délka zážitku - 4 - 5 hodin
objednávejte se 14 dní předem

Kde nás najdete?

Kamila Vodochodska, Fashion Designer & Stylist
Uruguayská 416/11, 12000 Praha 2
www.kamilavodochodska.cz

Základní kurz paraglidingu

S námi se nemusíte na oblohu jen dívat. Vašimi křídly se teď stane padák a vždy, když budete mít chuť letět, Vám bude stačit vyběhnou na nejbližší kopec, udělat pár kroků a už se budete vznášet. Přidejte svému životu další rozměr! Po úspěšném ukončení kurzu se stanete držiteli platné pilotní licence, která Vám umožní létat prakticky kdekoliv na světě!

Základní kurz paraglidingu je v rozsahu 5 dnů, během kterých se naučíte spoustu zajímavých věcí z aerodynamiky, meteorologie, bezpečnostních předpisů a dalších oblastí. Kurz má dále praktickou část, kde se naučíte padák odstartovat, vodit ve vzduchu a bezpečně ho položit. Vše se odehrává na zemi, v okolí cvičných svahů, ze kterých se další den po zvládnutí pozemního řízení budete rozbíhat, až ztratíte kontakt se zemí a zažijete svůj první samostatný let! Celá výuka probíhá pod dohledem zkušených instruktorů a z kopců určených pro výcvik pilotů.

Není nic krásnějšího, než když se Vám poprvé podaří vzlétnout jen za pomocí větru a vlastního rozběhu. Tento kurz je určen pro ty, kteří chtějí získat pilotní licenci na paragliding PL-A. Po absolvování kurzu jste připraveni pro dolétání výškových letů a pro složení teoretických zkoušek potřebných na pilotní licenci. Součástí jsou navíc upomínkové předměty (tričko) a profi nafocené CD s fotografiemi z průběhu aktivity.

Podmínky: od 15 let, mladiství do 18 let pouze se souhlasem zákonného zástupce

Počasí: koná se vždy za vyhovujícího počasí pro létání, při nepříznivém počasí se termín přesouvá dle dohody

Čas: v rozsahu 5 dní (pátek – úterý)

Počet účastníků: určeno pro 1 osobu, kurzu se ovšem může zúčastnit více žáků

Diváci: vítáni, mohou sledovat celý kurz a vše dokumentovat

Oblečení: sportovní, hlavně pevná kotníková obuv

Sezóna: duben až říjen

Rezervace termínu: min. 2 týdny předem

Kde nás najdete?

Baraka Paragliding, s.r.o.
Hodky 56, 46343 Světlá pod Ještědem
www.pgbaraka.cz

Na den modelkou

Nechte se hýčkat v rukou profesionálního vizážisty a fotografky! Vytvořte si originální foto album obsahující deset upravených fotografii jako dárek pro Vás nebo Vaše blízké.

Náš fotobalíček obsahuje služby vizážisty, 2 hodiny fotografování v ateliéru a originální album s fotografiemi včetně všech retuší.

Hana Větrovská Connor začala s reportážní fotografií před více než deseti lety, poté co opustila Prahu a začala cestovat. Vystudovala fotografii na vysoké škole umělecké v Austrálii, kde několik let žila a živila se jako komerční a svatební fotografka. Podnikala časté výlety do jihovýchodni Asie a věnovala se dokumentování mnoha humanitárních projektů. Od roku 2008 žije v Praze a živí se jako komerční a svatební fotografka.

Ocenění: TAFE Best Portfolio in 2007, Australian Ilford Award 1st prize in 2006, Australian Ilford Award 1st prize in 2007.

Kde nás najdete?

Connor Photos
Za poštou 12, 10000 Praha 10
www.connorphotos.com

Adrenalin v lanovém centru

Hledáte zábavu s dávkou adrenalinu pro sebe, kamarády nebo celou rodinu? Chcete si vyzkoušet, jak dokážete zvládat výzvy i bez pevné půdy pod nohama? Přijďte si do Lanového centra PROUD v Praze pro nezapomenutelné zážitky!

Připravíme Vám program na míru v délce 1,5 hod. Po celou dobu bude Lanové centrum PROUD rezervováno jen pro Vás. Můžete se těšit na výuku jištění, nízké i vysoké překážky a skok. V ceně je veškeré potřebné vybavení k lezení a instruktoři.

Rezervace minimálně 3 dny předem. Objednat se můžete na libovolný den v roce. Otevírací doba je limitována světlem - jsme venkovní areál.

Podělte se o neopakovatelné zážitky až v 9metrové výšce se svými přáteli či rodinou.

Rozhodně se nebudete nudit!

Kde nás najdete?

Lanové centrum PROUD
Rubeška 393/7, 19000 Praha 9
www.lanovecentrum.cz

Čtyři dny kapitánem na Slapské přehradě

Nabízíme Vám zapůjčení kajutové lodě s motorem 5 Hp na 4 dny, max. pro 6 osob. Jedná se o kajutovou loď s možností přespání pro 3 osoby, na které můžete bez námahy objevit krásy Slapské přehrady, popřípadě překonat pomocí zdymadla přehradu Kamýk a nechat se vytáhnout na Orlickou přehradu.

Půjčovna otevřena od května do září.

Kde nás najdete?

Půjčovna lodí
Juniorcamp tobogan - Nová Živhošť, 25756 Nová Živhošť
www.pujcovna-slapy.cz

S větrem ve vlasech

Nabízíme Vám Půjčení motorky KTM RC8 na dva dny.

Ostřejší a lehčí než vše, co se dovolí nazývat konkurencí! Inovativní řešení a dlouhodobá práce na vývoji přináší neuvěřitelnou ovladatelnost jak na silnici, tak na závodním okruhu.

Z důvodu bezpečnosti je nutné složit rychlou zkoušku ze znalostí motorismu.

Kde nás najdete?

Racetool
Vrbova 19, 14700 Praha 4 - Bráník
www.racetool.cz

Objevte Planet Zen

Kredit na procedury dle vlastního výběru v hodnotě 8000 Kč

Ať pro sebe či vaše nejbližší zvolíte jakoukoliv proceduru v kombinaci s esencemi našich zemí, zázračný výsledek se dostavuje rychle. Využijte ho tedy pro každodenní úlevu. Pravidelné návštěvy vás poté přesunou do vyšší dimenze pozitivních změn. Ano, to se dostavuje balanc, nebo chcete-li rovnováha, a na nás je její následné strážení. Zdraví vašeho těla a mysli udržíte na vrcholu rovnováhou.

Planet Zen, Váš strážce rovnováhy.

Voucher je, po telefonické rezervaci, možné uplatnit také v Zen Maximilian, Haštalská 14, Praha 1.

Kde nás najdete?

Planet Zen s.r.o.
V Jámě 6, 11000 Praha 1
www.planetzen.cz

Tantra masáže Intensive

Tyto Tantra masáže jsou výjimečné tím, že přijímáte láskyplný dotek od více masérek nebo od maséra a masérek. Můžete tak pocítit rozdíl mezi kvalitami ženského doteku a mužského doteku. Vnímat intenzitu probouzející se energie a škálu různých druhů doteku. Dotek je láskyplný a nikam netlačí. Masáž umožňuje přijímat dotek i na pohlaví, který není podmíněn nutností orgasmu. Láskyplný dotek jehož cílem není brát, ale dávat. Napomáhá v procesu sebepřijetí a uvolnění se do vlastního sexuálního projevu.

Vyberte si z následujících možností:

1. Královská TANTRA masáž - šestiruč

Jde o masáž, ve které Vás masírují tři osoby. Je zde možné si vybrat jaké zastoupení masérů a masérek chcete mít. Pod škálou doteků se ztrácí kontrola a tělo má možnost pustit jakékoliv stažení a uvolnit se. Otevřete se potěšení.

2. Královská TANTRICKÁ masáž čtyřruční a pro partnera/partnerku Základní Tantra masáž.

Zatímco Váš partner/partnerka přijímá dotek od dvou masérek nebo masérů, Vy si užíváte Základní tantrickou masáž.

3. TANTRA masáž pro páry a rituál probouzení smyslů.

Rituál probouzení smyslů je tradiční tantrická technika, kdy probouzíme všech 5 smyslů. Rituál se pak slévá do smyslné tantrické masáže těla.

4. Individuální výuka TANTRA masáže pro páry.

Celkem 10 hodin výuky. Lze rozdělit dle časových horizontů, podle potřeb klientů. Pro všechny kdo se chtějí naučit základní tantrickou masáž jako inspiraci do milostného života.

Všechny masáže obsahují intimní masáž Joni a Linghamu (ženské a mužské přirození) U VŠECH MASÁŽÍ A KURZŮ RESPEKTUJEME HRANICE KLIENTŮ. Ceremoniály obsahují úvodní rozhovor, kdy je prostor pro to sdělit očekávání, představy, obavy a upřesnit si co nás čeká.

Kde nás najdete?

SHAKTI - Centrum TANTRY a osobního rozvoje
Ruská 30, 10100 Praha 10
www.tantra-masaz.cz

Vyhlídkový let

Poznejte svět z ptačí perspektivy a užijte si pocit pohybu ve vzdušném prostoru. Lety provádíme s letouny Cessna 150 s jedním cestujícím nebo s Cessna 172 se třemi cestujícími. Místem vzletu je letiště Bubovice, které je z Prahy dostupné za cca 20 minut.

Trasa letu je zvolena dle přání zákazníka, pokud to je dle leteckých předpisů možné.

Na výběr máte ze dvou variant:
Vyhlídkový let v délce 130 minut pro jednu osobu letounem Cessna 150
Vyhlídkový let v délce 90 minut pro tři osoby letounem Cessna 172

Termín letu lze smluvit telefonicky několik dní předem. V případě nepřízně počasí let odložíme.

Kde nás najdete?

OK-Air, o.s.
Staromodřanská 224/7, 14300 Praha 4
www.okair.cz

Pilotem na zkoušku

Toužíte zažít víc než jen vyhlídkový let? Právě pro Vás je připraven let s pilotní instruktáží. Jedná se o 60-ti minutový let po Vámi zvolené trase, během kterého budete seznámeni se základní pilotáží a letadlo si budete moci pod dohledem instruktora sami pilotovat. Lety provádíme s letouny Cessna 150. Místem vzletu je letiště Bubovice, které je z Prahy dostupné za cca 20 minut. Trasa letu je zvolena dle přání zákazníka, pokud to je dle leteckých předpisů možné.

Kde nás najdete?

OK-Air, o.s.
Staromodřanská 224/7, 14300 Praha 4
www.okair.cz

Proměna "vše v jednom"

Nebaví Vás, že musíte chodit ke kadeřnici, na kosmetiku, zvlášť? Stojí Vás pečování o svůj vzhled spoustu času? Nevadí, u nás dostanete vše během jednoho dne!
Náš tým Vás může buď od základu změnit na ženu s moderní vizáží nebo Vám jen pomůže změnit dosavadní vzhled, který Vám již přijde nudný.
Ve spolupráci s týmem skládajícím se z profesionální kadeřnice, vizážistky, stylistky a fotografa Vám nabízíme komplexní službu "vše v jednom":
 • Účes na míru
 • Kosmetické úpravy (Úprava obočí, řasy...)
 • Profesionální nalíčení
 • Asistence stylistky - poradí Vám, co Vám sluší, co je momentálně trendy a vytvoří Vám       kompletní outfity které si můžete a nemusíte zakoupit
 • Profesionální fotografie - na závěr přichází focení, kde představíte své nové image. Zákazník dostane všechny povedené fotografie na CD nebo DVD. 3 vybrané (nejlepší fotky) si fyzicky odnese ve formátu A4.

Kde nás najdete?

Bonita
Krkonošská 155, 45301 Vrchlabí 1
bonita.czweb.org

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Tato akce je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Se zkušeným kapitánem / instruktorem prožijete vše, co obnáší řízení vrtulníku. Akce je vhodná pro muže i ženy od 16 let věku, což je také minimální věk pro účast. Osoby mladší 18 let pouze v doprovodu (nebo prokazatelným souhlasem) rodiče.

Společně s pilotem naplánujete let, zakreslíte trasu v mapě, zkontrolujete aktivaci vzdušných prostorů, zjistíte aktuální meteorologické podmínky, provedete předletovou prohlídku letadla, poslechnete si, jak vyžádat povolení ke startu. Odposlechnete správnou frazeologii při komunikaci s řídicí věží. Jako druhý pilot zkontrolujete předletové úkony po kapitánovi letadla. 

Celý let vrtulníkem Robinson R44 je naplánován na cca 1 hodinu letového času, vy budete celých 20 minut plnit simulovanou funkci pilota na předním sedadle vedle kapitána.

Rezervaci je vhodné provést 2-3 týdny před plánovaným termínem, přes objednávkový formulář na webových stránkách společnosti.

Kde nás najdete?

Pilotemnazkousku
Milešovská 9, 13000 Praha 3
www.pilotemnazkousku.cz

Ultrazvuková liposukce

Změňte radikálně k lepšímu vzhled vašich problémových partií !
Liposukce ultrazvukem je vysoce účinná metoda, kterou můžete bezpečně formovat svoji postavu.
Touto metodou lze již jedním ošetřením
tvarovat postavu dle vašeho přání
odstranit celulitidu
zlepšit elasticitu vaší pokožky a celkově ji omladit
odstranit jizvy a strie po těhotenství a obezitě
zastavit projevy stárnutí pokožky po celém těle
podpořit metabolické procesy v podkoží

Bezbolestná liposukce je v našem studiu prováděna zdravotními sestrami, pod dohledem lékaře.
Liposukce ultrazvukem - kavitace nebo také lipolýza je prováděna vysoce výkonným moderním přístrojem, který pracuje na principu kavitace. Umožňuje rozbití tukové tkáně ultrazvukem a následnou lymfodrenáž - podtlakem prováděnou lymfatickou masáž, která urychluje vyloučení tuku z těla. 

Služba zahrnuje pět ošetření, přičemž jedno ošetření obsahuje: 
40 minut ošetření ultrazvukovou kavitací a 20 min. lymfodrenáž.
Je možné ošetření jakékoliv partie (bříško, boky, stehna vnitřní a vnější oblast, hýždě, bederní oblast, lýtka a paže).
Efekt 5 ošetření zcela změní siluetu vaší postavy, zejména v problémových partiích.

Existují kontraindikace, tzn. stavy, kdy se kavitace nesmí provádět. Pokud by se vyskytly, situaci bychom řešili individuálně změnou parametrů služby.

Kde nás najdete?

KV Fit Medica Praha, s.r.o.
Mánesova 1374/53, 12000 Praha 2
www.fitmedica.cz

Erotická masáž

Přijďte prozkoumat nový obzor potěšení. Nabízíme Vám bezkonkurenční jemně erotické masáže, kterými Vás budou provázet čtyři nádherné dívky dle Vašeho výběru. Erotické masáže provádíme v našem soukromém erotickém studiu v Praze. Diskrétnost zaručena. Strávíte celé tři hodiny v jednom z pěti luxusních pokojů dle Všeho výběru, ve kterém začíná aromaticka koupel, kterou Vás provází vybrané slečny za poslechu relaxační hudby. Po koupeli začíná samotná erotická masáž vybranými dívkami svlečenými do půli těla. Erotická Masáž se provádí po celém těle a záleží pouze na Vás, která část těla Vás bude nejvíce zajímat.Když se přehoupnete přes druhou půlku vymezeného času, začne se masáž eroticky přiostřovat. Nejdříve si můžete užívat masáž prsy po vašem těle a po té už přichází chvíle, kdy masérky zapojí své tajné masážní praktiky, po kterých se zajisté ocitnete hlavou v oblacích.

Kde nás najdete?

Erotic massage
Plzeňská 158, 15000 Praha 5
www.eroticmassage.cz