MenuDárkový set Cesty za poznáním

Wellness beauty program pro ženy, prodloužený víkend na hradě, lavinový kurz, cyklistické, trekové, lyžařské a raftingové poznávací zájezdy a mnohem víc...

Cena setu 5 990 Kč

Jak to celé funguje?

  • Vyberte si ze 7 tematicky zaměřených Dárkových setů.
  • V luxusní dárkové krabičce obdarovaný obdrží katalog služeb a zboží, ze kterého si sám vybere jednu službu (zboží), která jej nejvíce potěší!
  • Dárkové balení navíc obsahuje milé překvapení – origami.

Z jakých služeb nebo zboží si může obdarovaný v rámci setu Cesty za poznáním vybrat?

1/

Segway pro tři jezdce

Seznamte se s tímto zábavným způsobem přepravy! Segway se hodí například na prohlídky města, protože Vám ušetří únavné chození, ale přesto se dostanete všude tam, kam byste došli pěšky. Můžete si na něm ale vyjet i jen tak do přírody, či si prostě jen s kamarády zařádit trochu jinak na kolečkách.

Segway je dvoukolové vozítko, na kterém stojíte ve vzpřímené poloze a řídíte vozítko pomocí předklánění těla dopředu, dozadu a směr jízdy nakláněním řídítek doprava, doleva. Segway je bezpečný způsob přepravy, jehož zvládnutí Vám zabere pouze několik okamžiků – jde totiž jen o to uvěřit, že opravdu nespadnete. Je prakticky nemožné se s vozítkem skácet na zem, a tak se nemusíte bát, že zvládnutí řízení Vás bude stát nějakou zvláštní námahu. Řízení je naopak velmi zábavné, protože stroj ovládáte prakticky jen pohybem svého těla. Vpřed se pohybujete tak, že se prostě předkloníte. Čím větší předklon, tím vyšší rychlost! Znovu zabrzdíte prostě tak, že se narovnáte; a při mírném záklonu Segway začne brzdit. Segway výborně nahradí chůzi a umožní Vám manévrovat na malém prostoru. Pojďte se pobavit při řízení tohoto vozítka!

Jak to probíhá jízda Segway?

Nejprve budete seznámeni s principem, na jakém vozítko Segway funguje. Bude Vám vysvětlen systém řízení, který si také ihned vyzkoušíte v praxi. Pak již Vám nic nebude bránit vyjet na netradiční projížďku!

Podmínky:
Segway je určen pro muže i ženy od 8 let.

Počet účastníků:
3 osoby

Délka trvání:
3 hodiny

Místo konání:
Praha. V případě zájmu o jinou lokalitu je nutné přičíst cestovní náklady. V takovém případě nás prosím kontaktujte.

Rezervace termínu:
Minimálně 2 dny dopředu.

Kde nás najdete?

VproV s.r.o.
Pařížská 30, 11000 Praha 1
www.ecotours.cz/cz/

Let balonem nad Karlštejnem

Objevte kouzlo balonového létání a plujte spolu s mraky oblohou Berounska nad hradem Karlštejn. Čeká Vás nezapomenutelný zážitek v podobě romantického výletu v koši horkovzdušného balonu.

Čeká Vás hodinová cesta nad jedním z nejkrásnějších hradů České republiky Karlštejnem a jeho okolím, přičemž zažijete pocit, o kterém se mohlo Karlu IV. jenom zdát. Kromě samotného letu na Vás bude čekat také křestní list vzduchoplavce a šampaňské. Dohromady tak v péči pilota a jeho týmu strávíte tři hodiny, při kterých se seznámíte také s přípravou na let. Vaši průvodci Vás mimo jiné rádi zasvětí do tajů balonového létání.

Vzhledem k zákonům přírody, a tedy i počasí, je pro let balonem nejpříhodnější doba ráno a podvečer. Po domluvě si zarezervujete let a budete se moci těšit na pocit, po kterém toužili a touží celé generace. V případě špatného počasí bude let přeložen po vzájemné domluvě na vhodný termín.

Všichni pasažéři jsou pojištění. Letenka platí pro jednu osobu.

Tento let je možné uskutečnit až po naplnění kapacity balonu, pokud by Vám nevyhovoval termín, lze se s námi dohodnout na jiném, standartním, letu.

Kde nás najdete?

Balony Praha, s.r.o.
Za Poříčskou branou 12, 18600 Praha 8
www.balony-praha.cz

Populární Pole dance s kamarády

Vyzkoušejte si s kamarády Pole dance a užijte si tento populární sport dohromady.

Jsme taneční studio Moschna dance center sídlící přímo v centru Prahy, se zaměřením na akrobatické sporty.

Přijďte si vyzkoušet tento náročný sport hromadně s partou kamarádů.
Lekce trvá 90 minut, přijít mohou samozřejmě smíšené skupiny.

Budeme se na Vás těšit!

Co s sebou:
Na hodinu si vezměte tričko, legíny nebo tepláky a kraťásky. Tančíme bez bot.

Podmínky:
Maximální počet osob na hodině je 10 (studio má 8 tyčí).
Podmínkou je rezervace hodiny na emailu moschna@dancenter.cz, kde si domluvíme vaše časové možnosti.

Kde nás najdete?

Moschna Dancenter
Školská 655/1, 11000 Praha 1
www.dancenter.cz

Tři dny na lodi s přáteli

Nabízíme Vám zapůjčení kajutové lodě s motorem 5 Hp na 3 dny, max. pro 6 osob. Jedná se o kajutovou loď s možností přespání pro 3 osoby, na které můžete bez námahy objevit krásy Slapské přehrady, popřípadě překonat pomocí zdymadla přehradu Kamýk a dojet až do Solenic pod Orlickou přehradu.

Půjčovna otevřena od května do září.

Kde nás najdete?

Půjčovna lodí
Juniorcamp tobogan - Nová Živhošť, 25756 Nová Živhošť
www.pujcovna-slapy.cz

Prodloužený víkend na středověkém hradě

Čeká na Vás 3denní pobyt v apartmánu na gotickém hradě Kost v srdci Českého ráje. Hrad obklopují romantická údolí s mnoha turistickými trasami a cyklistickými stezkami, pískovcové skály a několik rybníků. Získáte také 4x volný vstup na prohlídku hradu a 4x volný vstup na další objekt v majetku Kinských dal Borgo zámek Karlova Koruna.

Apartmány:

  • plně vybavená kuchyňská místnost
  • stylově zařízený obývací pokoj a ložnice
  • prostorná koupelna (vana, bidet), WC

Součástí apartmá je uzavřená zahrada v areálu hradu.

Kapacita: 4 osoby (1x dvojlůžko, 2x jednolůžko)

Z důvodu kapacity doporučujeme rezervaci pobytu s dostatečným předstihem.

Kde nás najdete?

Kinský dal Borgo, a.s.
Komenského 5, hrad Kost, 50351 Chlumec nad Cidlinou
www.kinskycastles.com

Poznání sebe sama i partnera

Zen romance + Foot masáž pro 2 osoby - 150 min.

Zen Romance - 120 min.

Aromaterapeutická masáž pro dva s následnou kokosovou lázní v čerstvých květech a lahví Champagne.

Nesmrtelný dar v podobě nestárnoucího zážitku. Podělte se navzájem. Ve skutečnosti nabízíme pravou zenovou rozkoš, kdy ležíte se svým protějškem na dosah a necháte se unášet vůní kokosového oleje při masáži.

Horko odborné péče rozlévající se do vašich těl vyvažujete chlazeným šampaňským. Co na uzdě neudržíte, je fantazie popuštěná půlhodinovou horkou lázní v kamenné vaně z Bali, kdy se na vás snášejí okvětní lístky tropických rostlin.

Foot - 30 min.

Reflexní masáž plosky chodidel. Dopřejme nohám a tím i celému našemu tělu lehkosti a svěžesti akupresurní masáží reflexních bodů na chodidlech. Při této proceduře navazuje na jemný peeling povzbuzující masáž vonnými oleji a stimulace reflexních bodů na chodidlech.

Voucher je, po telefonické rezervaci, možné uplatnit také v Zen Maximilian, Haštalská 14, Praha 1.

Kde nás najdete?

Planet Zen s.r.o.
V Jámě 6, 11000 Praha 1
www.planetzen.cz

Vyhlídkový let

Poznejte svět z ptačí perspektivy a užijte si pocit pohybu ve vzdušném prostoru. Lety provádíme s letouny Cessna 150 s jedním cestujícím nebo s Cessna 172 se třemi cestujícími. Místem vzletu je letiště Bubovice, které je z Prahy dostupné za cca 20 minut.

Trasa letu je zvolena dle přání zákazníka, pokud to je dle leteckých předpisů možné.

Na výběr máte ze dvou variant:
Vyhlídkový let v délce 90 minut pro jednu osobu letounem Cessna 150
Vyhlídkový let v délce 70 minut pro tři osoby letounem Cessna 172

Termín letu lze smluvit telefonicky několik dní předem. V případě nepřízně počasí let odložíme.

Kde nás najdete?

OK-Air, o.s.
Staromodřanská 224/7, 14300 Praha 4
www.okair.cz

Pilotem na zkoušku

Toužíte zažít víc než jen vyhlídkový let? Právě pro Vás je připraven let s pilotní instruktáží. Jedná se o 40-ti minutový let po Vámi zvolené trase, během kterého budete seznámeni se základní pilotáží a letadlo si budete moci pod dohledem instruktora sami pilotovat. Lety provádíme s letouny Cessna 150. Místem vzletu je letiště Bubovice, které je z Prahy dostupné za cca 20 minut. Trasa letu je zvolena dle přání zákazníka, pokud to je dle leteckých předpisů možné.

Kde nás najdete?

OK-Air, o.s.
Staromodřanská 224/7, 14300 Praha 4
www.okair.cz

2.s.v. očima pilota US army - pro 2 osoby

To, co viděli piloti U.S.Army za 2s.v. v západních Čechách při průzkumných letech,náletech na konvoje či nádraží nebo útocích na postavení vojsk Wehrmachtu si můžete prohlédnout i vy jak ze vzduchu tak i ze země.

V legendárním Jeep Willys si projedete s průvodcem v roli řidiče autentická místa ,kde proběhly boje mezi 2.pěší divizí U.S.Army a zbytky fašistických vojsk na pohoří Českého lesa.Vyzkoušíte si řízení jeepu ,prohlédnete si kopie zbraní a to v kombinéze a helmě U.S.Army ..

Po výletu na zemi vás čeká výlet i ve vzduchu. Nasednete do dvoumístného stroje KITFOX IV, vyrobeného v USA a vše co jste viděli ze země, si prohlédnete ze vzduchu a vyzkoušíte si i řízení ! Proletíte se nad železniční tratí , kde byl zničen před koncem války muniční vlak, proletíte nad okopy dělostřelecké baterie, proletíte nad místem , kde zahynul poslední pilot P-47 Thunderbolt U.S.Army na Evropském bojišti ve 2.sv.válce.

Proletíte se i nad bývalou železnou oponou a prohlédnete si z blízka Čerchov, nejvyšší horu Českého lesa.Letoun může startovat i přistávat v zasněžené krajině, díky na zimu namontovaným lyžím !

Zážitek obsahuje:
- letadlo s pilotem
- instruktora s automobilem
- oběd
- focení a natáčení aktivity

Kde nás najdete?

Stopy války
Náměstí Míru 58, 34401 Domažlice
www.stopyvalky.cz

Po stopách generála Pattona - pro 2 osoby

Klient vyfasuje balíček s jídlem na jeden den, bude mu zapůjčena kombinéza U.S.Army, poté nastoupí do vozidla americké armády, řidič v roli průvodce s klientem projede trasu dlouhou cca. 70km. Projížďka zahrnuje krásnou přírodu Šumavy a Českého lesa, kde jsou na několika místech umístěny pomníčky na počest třetí armády generála Pattona, která západní čechy osvobodila. Na těchto místech bude host seznámen s dobovými fakty, které se na těchto místech odehrály. V případě zájmu je i možnost prohlídky artefaktů ze druhé světové války, dále také nabízíme vyzkoušení řízení armádního vozidla. 

Do 15 let pouze v doprovodu zákonného zástupce. V případě řízení vozidla armády nutný řidičský průkaz skupiny B.

Kde nás najdete?

Stopy války
Náměstí Míru 58, 34401 Domažlice
www.stopyvalky.cz

Noční let nad metropolí pro tři osoby

Akce je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let.
Vychutnáte si atmosféru noční metropole z výšky 3.000 stop a na závěr – jako lahůdka, přistanete na osvětlenou dráhu letiště!
Se zkušeným kapitánem prožijete 30 minutový noční let letadlem Cessna 172 nad Prahou / Brnem / Ostravou a vychutnáte si kulisy osvětlených památek a staveb.

Pro Prahu startujeme z letiště Roudnice nad Labem, pro Brno z letiště v Brně Tuřanech, pro Ostravu z letiště v Ostravě Mošnově – výběr letistě je zcela na Vás.

Na akci je nutné se předem objednat přes objednávkový formulář na webových strákách společnosti.

Kde nás najdete?

Pilotemnazkousku
Milešovská 9, 13000 Praha 3
www.pilotemnazkousku.cz

Romantický let pro dva

Zažijte ve dvou ten úžasný pocit odtržení od reality! Ve 2.000 metrech je zem již hodně daleko, všechny pozemské starosti jsou najednou tak malé a vy cítíte opravdový nadhled. Na palubě budeme podávat šampaňské a celý let opanuje romantická atmosféra.
Let je naplánován na cca 30 minut. Cílem není navštívit žádné konkrétní místo, ale zažit ten úžasný pocit, kdy se člověk takřka dotýká mraků. Takže budeme stoupat, vždyť co může být krásnějšího, než darovat svému protějšku kousek modrého z nebe...

Pro Prahu startujeme z letiště Roudnice nad Labem, pro Brno z letiště v Brně Tuřanech, pro Ostravu z letiště v Ostravě Mošnově – výběr letistě je zcela na Vás.

Na akci je nutné se předem objednat přes objednávkový formulář na webových strákách společnosti.

Kde nás najdete?

Pilotemnazkousku
Milešovská 9, 13000 Praha 3
www.pilotemnazkousku.cz

Original bootcamp pro dva

Udělejte něco pro sebe a vyzkoušejte převratný způsob zlepšení fyzické kondice! Original bootcamp je především výzva a tým. Nejefektivnější kondiční program vedený profesionálními trenéry je tím pravým pro všechny, kteří se chtějí dostat do formy, vytvarovat si postavu nebo shodit pár kil a radovat se tak ze skutečného výsledku.
Síla je v týmu, který vás nenechá vydechnout. Výkony ostatních vás budou motivovat a hnát dopředu. Zkušení trenéři vám poradí jak cviky správně provádět a dávkovat, dohlídnou na váš zdravotní stav a poradí se zařazením vhodných doplňkových aktivit. Nebude to procházka růžovým sadem, ale ručíme vám za to, že tým ani trenéři vás v tom nenechají samotné. Další přidanou hodnotou bootcampu je, že poznáte nové kamarády.
Original bootcamp je vhodný pro muže i ženy bez rozdílu věku.


Obsah služby:
  • Original bootcamp pro 2 osoby
  • Frekvence cvičení: 4 týdny, 3x týdně
  • Podmínkou pro účast je registrace a přihlášení na konkrétní běh na www.bootcamps.cz , kde získáte své ID.

Službu je možné využít v celé oblasti Prahy, přehled sportovišť naleznete na webových stránkách společnosti.

Kde nás najdete?

BOOTCAMPS, s.r.o.
Levá 3, 14700 Praha 4
www.bootcamps.cz

Erotická masáž

Přijďte prozkoumat nový obzor potěšení. Nabízíme Vám bezkonkurenční jemně erotické masáže, kterými Vás budou provázet dvě nádherné dívky dle Vašeho výběru. Erotické masáže provádíme v našem soukromém erotickém studiu v Praze. Diskrétnost zaručena. Strávíte celé tři hodiny v jednom z pěti luxusních pokojů dle Všeho výběru, ve kterém začíná aromaticka koupel, kterou Vás provází vybrané slečny za poslechu relaxační hudby. Po koupeli začíná samotná erotická masáž vybranými dívkami svlečenými do půli těla. Erotická Masáž se provádí po celém těle a záleží pouze na Vás, která část těla Vás bude nejvíce zajímat.Když se přehoupnete přes druhou půlku vymezeného času, začne se masáž eroticky přiostřovat. Nejdříve si můžete užívat masáž prsy po vašem těle a po té už přichází chvíle, kdy masérky zapojí své tajné masážní praktiky, po kterých se zajisté ocitnete hlavou v oblacích.

Kde nás najdete?

Erotic massage
Plzeňská 158, 15000 Praha 5
www.eroticmassage.cz