Menu


Ceník produktů

Ideální dárek Pro radost

Když v rámci všedního shonu zažijete něco jiného, příjemného, vryje se vám to do paměti. Nadělte svým blízkým trochu pohody, ta se vždycky počítá.
Cena setu 890 Kč

Ideální dárek Zdravé tělo i duše

Zdraví je jednou z věcí, kterou si za peníze nekoupíte. Darujte svým blízkým aspoň příležitost pro jejich zdraví něco udělat. Ať si dají do těla nebo osvěží svou mysl.
Cena setu 1 490 Kč

 

Ideální dárek Pochutnejte si

Dárek, který prochází žaludkem, je dárkem z lásky. Rozhodně potěší, ať už jako možnost skvěle si pochutnat, nebo příležitost zkusit něco nového.
Cena setu 1 790 Kč

Ideální dárek Jedeme na výlet

Proč sedět doma, když žijeme v tak krásné zemi? Darujte sobě nebo svým blízkým pobyt v nejmalebnějších místech naší vlasti.
Cena setu 2 790 Kč

 

Ideální dárek Objevte něco nového

Jaký dárek má trvalou hodnotu? Jedno čínské přísloví praví: Daruješ-li člověku rybu, nakrmíš ho na jeden den, naučíš-li ho ryby lovit, dáš mu potravu pro celý život.
Cena setu 3 790 Kč

Ideální dárek Cesty za poznáním

Zvídavost je přirozená lidská vlastnost. Co může být krásnějšího, než věnovat svým blízkým trochu poznání v neobvyklém balení?
Cena setu 5 990 Kč

 

Ideální dárek Jednou za život

Dobrodružství může pro každého znamenat něco jiného. Jedno má však společné, nikdy na něj nezapomínáme. Není nakonec originální zážitek tím ideálním dárkem?
Cena setu 7 990 Kč